MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Prasówka z Chełma 4.06.2024. Przegląd prasy - zestawienie najważniejszych informacji

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 3.06, w Chełmie. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Gmina Siennica Różana. Trwa pamięć o pomordowanych w 1945 w Wierzchowinach”?

Prasówka Chełm 4.06: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Gmina Siennica Różana. Trwa pamięć o pomordowanych w 1945 w Wierzchowinach

W sobotę, 1 czerwca wieczorem, w Wierzchowinach w gminie Siennica Różana odprawiona została panichida prawosławne nabożeństwo żałobne za spokój tych którzy tragicznie oddali swoje życie 6 czerwca 1945 roku. Zamordowano wtedy 194 osoby; mężczyzn, kobiety i dzieci.

Lubisz zniżki?

📢 Motor w Ekstraklasie! Lublin świętuje powrót na salony po 32 latach. Zobacz zdjęcia

W niedzielę piłkarze Motoru spełnili marzenia swoje, trenera i kibiców. Pokonali Arkę Gdynia na jej terenie i po 32 latach wrócili do krajowej piłkarskiej elity.

📢 Wyjątkowy i pełen atrakcji Dzień Dziecka w Kumowej Dolinie w Chełmie. Zobacz zdjęcia

Chociaż pogoda niezbyt dopisała, dzieci doskonale bawiły się podczas festynu "Kolorowy Dzień Dziecka", który w niedzielę 2 czerwca zorganizował Chełmski Dom Kultury w Kumowej Dolinie. Licznie przybyli rodzice z dziećmi. Było moc atrakcji dla małych i dużych.

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 4.06 Chełm: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników w Chełmie. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 To było bardzo słodkie święto. Za nami 26. Nadbużańskie Święto Pszczoły w Okszowie. Zobacz zdjęcia

Miłośnicy miodu i pszczół uczestniczyli w niedzielę 2 czerwca Nadbużańskim Święcie Pszczoły zorganizowane na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie.

📢 O zrzutowisku „Hipopotam” i malarce Roztocza. Nowości w Izbie Leśnej we Floriance

Dowiemy się z nich wiele m.in. o partyzanckim zrzutowisku pod kryptonimem „Hipopotam”, o urządzeniu krytej strzechą stodoły oraz poznamy malarstwo Aleksandry Wachniewskiej. W Izbie Leśnej we Floriance, przy bardzo ważnym roztoczański szlaku turystycznym: prowadzącym ze Zwierzyńca m.in. do Górecka Starego, otwarto kilka bardzo interesujących ekspozycji.

📢 Radosław Wnuk zastępca prezydenta Chełma rozpoczął pracę

Radosław Wnuk, który od 1 czerwca pełni funkcję I zastępcy Prezydenta Miasta Chełm, reprezentował chełmski samorząd podczas 18. edycji Smart City Forum we Wrocławiu.

📢 Wyśmienity gulasz z cielęciny. Delikatne mięso rozpływa się w ustach. Wypróbuj przepis na pyszny, tradycyjny obiad

Delikatne, rozpływające się w ustach mięso w pysznym sosie z dodatkiem śmietanki. Gulasz z cielęciny to pomysł na prosty, tradycyjny obiad, który z pewnością zasmakuje całej rodzinie. Jest łatwy do przygotowania, aromatyczny i lekki. Sprawdź tradycyjny przepis na gulasz cielęcy.

📢 Dzieła Pabla Picassa będzie można podziwiać w Zamościu. Do 2 lipca

„Picasso: Odsłony dźwięku i ludzkiej duszy” – to tytuł wystawy, która zostanie otwarta w środę (5 czerwca) w Muzeum Zamojskim w Zamościu. Na ekspozycji zobaczymy grafiki tego wybitnego artysty. Jak czytamy w zapowiedzi wydarzenia, zaprezentowane zostaną dwa cykle prac Picassa pochodzące z Epicentrum Art Gallery w Opolu.

📢 To było nowe oblicze festiwalu w Opolu. Apetyty nie zostały jednak w pełni zaspokojone. Jak powinna wyglądać przyszła edycja KFPP?

  1. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu przeszedł do historii. Nowe władze TVP spełniły obietnice, przywracając festiwalowi jego pierwotny, muzyczny charakter. Organizatorzy postawili na autentyczność i prawdziwą muzyczną ucztę, rezygnując z elementów show telewizyjnego, które dominowały w poprzednich edycjach.

📢 Niezapomniany koncert wspomnieniowy na zakończenie festiwalu w Opolu. Spod pióra Janusza Kondradowicza wyszło setki utworów

Na zakończenie 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu odbył się niezwykły koncert poświęcony pamięci Janusza Kondratowicza – wybitnego autora tekstów, który swoimi utworami wpisał się na stałe w kanon polskiej muzyki rozrywkowej. Koncert zgromadził czołowych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej, którzy przypomnieli twórczość zmarłego w 2014 roku artysty.

📢 To był ostatni koncert okołofestiwalowy. Wystąpiła wokalistka z Opola Natalia Gosztyła

Opolskim akcentem zakończyły się wydarzenia okołofestiwalowe, zorganizowane w tym roku w Opolu. Na dużej scenie rozstawionej na Rynku wystąpiła Natalia Gosztyła, wokalistka i trenerka wokalna z Opola. Zobaczcie, jak bawili się słuchacze.

📢 Festiwal śmiechu, który rozbawił cały amfiteatr. Kabareton w Opolu był ostry i bez cenzury – dokładnie taki, jaki być powinien

Drugi dzień 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu zakończył się występem Kabaretonu, który po długiej nieobecności wrócił na festiwalową scenę. Dwugodzinne show rozbawiło publiczność do łez, a ostre żarty nie miały końca. Kabareciarze bez zahamowań rzucali cięte riposty, które rozbawiły opolski amfiteatr do granic możliwości.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na chelm.naszemiasto.pl Nasze Miasto