11 medali łukowskich karateków na turnieju w Kąkolewnicy

Aleksandra Kaźmierczak
UM Łuków
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Zawodnicy Łukowskiego Klubu Karate Kyokushin „Mawashi” zdobyli 11 medali na zawodach w Kąkolewnicy.

W organizowanym 25 stycznia V Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin w Kąkolewnicy, 16 łukowskich karateków z ŁKKK „Mawashi” zdobyło 11 medali. Wśród nich najlepsza była podopieczna trenera Pawła Głowackiego, Weronika Borek, która zdobyła złoty medal w kategorii kumite i srebrny medal w kategorii kata. Pięć osób zajęło także miejsca 4-8.

W turnieju, który odbył się na hali sportowej Zespołu Oświatowego w Kąkolewnicy udział wzięło 163 karateków z całego kraju.