[AKTUALIZACJA] Śmiertelny wypadek w Łukowie. Kobietę potrącił pociąg towarowy na strzeżonym przejeździe

Anna Chlebus
Policja Lubelska
Jak podała na swoim Facebooku Policja Lubelska, w czwartek (30 marca) na strzeżonym przejeździe kolejowym doszło do potrącenia kobiety przez pociąg towarowy. W wyniku poniesionych obrażeń zginęła na miejscu. Do wypadku doszło w Łukowie, na ul. Jana Pawła II. Policja ustala dane kobiety oraz szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Jak poinformował PAP asp. szt. Marcin Jóźwik z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, do wypadku doszło ok. godz. 19 na strzeżonym przejeździe kolejowym w okolicach ulicy Jana Pawła II.

- Z ustaleń policjantów wynika, że pociąg towarowy potrącił kobietę. Niestety doznała rozległych obrażeń ciała i zmarła na miejscu – podał asp. szt. Jóźwik, dodając, że ze wstępnych informacji wynika, że przejazd kolejowy był w tym czasie zamknięty.

Na miejscu są policjanci i prokurator, którzy ustalają szczegóły zdarzenia. Zarówno ul. Jana Pawła II, jak i trakt kolejowy jest w tym miejscu zablokowany. Ruch samochodów odbywa się innymi lokalnymi drogami.

Rzecznik PKP PLK Karol Jakubowski powiedział PAP, że w związku ze wstrzymaniem ruchu pociągów między stacjami Łuków a Okrzeja, wprowadzono komunikację autobusową dla pasażerów.

- Komisja wyjaśni okoliczności tego zdarzenia - dodał.

Pirat drogowy w Lublinie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: [AKTUALIZACJA] Śmiertelny wypadek w Łukowie. Kobietę potrącił pociąg towarowy na strzeżonym przejeździe - Kurier Lubelski

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na lukow.naszemiasto.pl Nasze Miasto